top of page

gruptekno müşterilerine gerek zemin makinalarının seçimlerinde gerekse de varolan zemin makinalarınının performanslarının sürdürülmesinde  hizmet vermektedir.

 

 

Makina ve Ekipman Seçimi

Zemin makina seçiminde sektörel bilgi ve deneyimiyle gruptekno,  projenizin  zemin şartlarına ve proje koşullarına en uygun ebattaki makinayı seçmenize yardımcı olarak hem gereksiz yatırım yapmanızı önler hem de projeyi sağlıklı bir şekilde tamamlamanız için gereken önkoşulları yerine getirmenizi sağlar.

Periyodik Bakım ve Tamir Servisi

gruptekno zemin makinalarınıza kullanım kılavuzlarında belirtilen makina saatlerine göre hem periyodik bakım hizmeti vermekte hem de arıza durumunda makinadaki arızayı tesbit ederek düzeltici hizmet vermektedir.

Orjinal Yedek Parça Temini

Zemin makinalarınızda orjinal parça kullanımı gerek performans gerekse de makina ömrü açısından çok önemlidir. Bu yüzden korsan yedek parçalar yerine orjinal  yedek parçalar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu parçalar aynı zamanda korsan parçalara göre daha da uzun süre dayanmaktadır. gruptekno orjinal yedek parçaları temin etmektedir.

.

bottom of page